درباره ما

درباره ما

شرکت محافظ شیمی اسپادانا با نام تجاری کیان متین کنترل (CMC) از سال 1387 با هدف تولید و عرضه مواد شیمیایی بهینه ساز آب های صنعتی و همچنین طراحی و اجرای پروژه های تصفیه آب و پساب شروع به فعالیت نمود،این مجموعه با بهره گیری از فرمولاسیونهای جدید و به روز دنیا از جمله شرکت CHEMIC ایتالیا و بهره گیری از فضای کارخانه به وسعت 5000 متر و همچنین کارشناسان و نیروی انسانی زبره اقدام به تولید مواد شیمیایی و ارائه خدمات فنی محصولات خود به صنایع در سراسر کشور نموده است.

از مهمترین اهداف شرکت رضایت مشتریان، کاهی هزینه های مرتبط به آب و انرژی و بالا بردن طول عمر تجهیزات و تاسیسات مرتبط می باشد.
در این راستا شرکت در کنار ارائه مواد شیمیایی مناسب هر صنعت و با انجام تست های شیمیایی و میکروبی دقیق در آزمایشگاه خود، بیشترین خدمات را از جمله بازدید منظم کارشناسان شرکت از کارخانه ها،
ارائه کیت تستهای میکروبی و شیمیایی،عرضه لوپ های خوردگی و رسوب گذاری، برگذاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی و همچنین ارائه سمینار های علمی در راستای ارتقاء علمی صنعت و رضایت مشتری اقدام می نماید.

درخواست مشاوره

در صورت داشتن هر گونه سوالی ما در کنار شما خواهیم بود با پر نمودن این فرم کارشناسان مجموعه محافظ شیمی اسپادانا با شما تماس خواهند گرفت.

موقعیت مکانی دفتر ما
تماس با ما

031-37757080-90

0913-029-6778

info@mohafezshimi.ir

اصفهان،خیابان سهروردی،ساختمان اسپادانا،طبقه 3،واحد 5